Nakliye Hizmetleri


İZAYDAŞ tecrübe ve uzmanlığını atık nakliyesi hizmetinde de ortaya koyuyor. Atık üreticilerinden gelen talepler doğrultusunda, atıkların tesislerine güvenli bir şekilde taşınması hizmetini atık bertarafı ile bir bütün olarak gören İZAYDAŞ, uzman personeli, modern, donanımlı ve lisanslı geniş araç filosu ile her geçen gün geliştirerek sürdürüyor.

Atık üreticilerinden gelen talepler hızlı bir şekilde değerlendirmekte ve talep edilen nitelik ve sayıdaki araçlar talep edilen zamanda atık üreticisine gönderilmektedir. Tehlikeli atık taşıyan araçlarımızın sürücüleri, Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşmasını (ADR) gereği alması gerekli olan SRC 5 belgesine sahiptir. Araç sürücülerimiz, İş Sağlığı ve Güvenliği gereği kullanması zorunlu olan kişisel koruyucu donanımları eksiksiz bir şekilde kullanmaktadır.

ARAÇ FİLOMUZ

Bünyesinde; sabit kasalı, yan kapakları açılabile sistem kasalı, damperli, tanker, vidanjör  vb lisanslı ve lisansız araç  olmak üzere 16 adet  araca sahip olan İZAYDAŞ, her tonajdaki atıklar için hizmeti alımı yolu ile  filosunu günde 40 adet araca kadar çıkarabilmektedir. İZAYDAŞ araçlarının tamamı, uluslararası standartlara uygun emniyet donanımları ve mobil takip sistemi ile donatılmış olup, araçların tüm hareketleri İZAYDAŞ ve atık üreticisi tarafından izlenebilmektir.

LİSANS VE BELGELERİMİZ

Araç Lisanları

Firma Lisansı

K1  Belgesi

TSE Uygunluk Belgesi

BAŞVURU YÖNTEMİ

Atık üreticileri internet sitemizde yer alan  “Bertaraf ve Nakliye Talep Formu” nu doldurarak atık bertarafı ile eş zamanlı olarak nakliye teklifi de alabilmektedir. Atık Üreticileri, atıklarının sevki için internet sitemizde yer alan  “Randevu Sistemi” üzerinden randevu alırken atığın nakliyesinin de İZAYDAŞ tarafından yapılmasını talep edebilmektedir. Nakliye talebinin ne aşamada olduğunu aynı sistem üzerinden izleyebilmektedir.

İLETİŞİM

Uzun yıllar İZAYDAŞ bünyesinde çalışan araç sürücülerimiz atık yönetimi konusunda uzmanlaşmış olup, atık alım sırasında atık üreticilerine bilgi desteği vermektedir. Araç ve taşıma işlemleri için Müşteri Hizmetleri yetkilisinde bilgi alınabilir.

Faks : 0 262 316 60 50

E-mail : pazarlama@izaydas.com.tr 

Adres : Alikahya Atatürk Mah. Çarşıbaşı Cad. No.350 İzmit/Kocaeli