Web Sayfamız Hakkında


Türkiye'nin en büyük atık bertaraf ve değerlendirme merkezi olan ve dünyadaki ekonomik krize rağmen 2009 yılını karlı kapatan İZAYDAŞ, müşterilerinin daha rahat bilgi akışını sağlaması için yeni internet sitesini yenilenen yüzüyle hizmete almıştır.

Dünyada dört yüz milyondan fazla internet sitesinin bulunduğu ve her yaştan insanın internet kullanıcısı olarak sayılarının hızla arttığı bir ortamda bilgi akışının sağlıklı yapılabilmesi için ve müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak adına yenilenen internet sitemiz bugünden itibaren daha hızlı ve dinamik bir şekilde tüm kullanıcıların hizmetindedir.

Web sayfaları, kurumların müşteri hizmetlerine de farklı bir boyut kazandırmaktadır. Müşteri ve kamuoyu ile karşılıklı etkileşime olanak sağlayarak, satışları artırma ve yeni pazarlar elde etmede büyük kolaylıklar sağladığı gibi hızlı bilgilendirme şansı da oluşturmaktadır. Bugün internet, aranılan bilgiye en hızlı ve en kolay ulaşımın adresi olmuştur. Bir ürün hakkında bilgi almak için broşür isteme, telefon etme ve günlerce bekleme zahmetinden kullanıcıları kurtarmaktadır. Çünkü aranılan ya da sunulmak istenen tüm bilgilere web sayfaları aracılığıyla ulaşmak mümkündür.

Kurum içi çalışmalarımızda birimler arası çevrimiçi erişimi kullanılarak zamanın daha iyi ve verimli kullanılmasını, bilgi akışının hızla paylaşımını ve kâğıt  israfının önlenmesi ile çevresel değerlere katkı sağlamaya çalışmaktayız.

İZAYDAŞ müşteri odaklı hizmet sunan bir kurum olmakla birlikte, çevre konusunda sosyal sorumluluğu da yerine getirmektedir. Yenilenen web sayfamızda tüm çalışmalarımızı, aylık ve yıllık faaliyet raporlarımızı, etkinliklerimizi, projelerimizi ve tüm çevresel etkileri kapsayan konuları şeffaf olarak web sayfamızda tüm dünya ile paylaşmaktayız.

Bugünden itibaren yayında olan bu sayfamız aracılığı ile gerek hizmetlerimiz ve gerekse sitemizin kullanımı anlamında tüm öneri ve eleştirilerinizi bekler, saygılar sunarız.

09.12.2014
Muhammet SARAÇ
Genel Müdür