ZİYARETÇİ AKINI DEVAM EDİYORTemiz Çevre Sağlıklı Toplum sloganı ile sosyal sorumluluk bilincini de göz ardı etmeksizin yeni projeler ile yoluna devam eden İZAYDAŞ, atıkların doğaya ve çevreye zarar vermeden bertarafını sağlamak için gelişen teknolojiyi de yakından takip etmektedir.

Bu anlamda Türkiyenin atık sektöründe ki lokomotifi olan İZAYDAŞ, amacına uygun çalışıyor olmanın mutluluğu ve huzuru içerisinde Türkiyeye ve tüm dünyaya kapılarını sonuna kadar açmış olmanın, yoğun ziyaretçi talebine büyük bir keyif ve heyecanla cevap verebilmenin haklı gurunu da yaşıyor.

Bu kapsamda Türkiyenin Lisanslı İlk Tehlikeli Atık Bertaraf tesisi olan İZAYDAŞa yoğun ziyaretçi trafiği hız kesmeden devam ediyor.

Bir hafta boyunca altı farklı grupta 100 kişiyi tesislerimizde ağırladık

Kocaeli Üniversitesi ve Sakarya Üniversitesinde farklı bölümlerde eğitim gören çok sayıda öğrenci ile Türkiye Belediyeler Birliğinin düzenlediği “İtfaiyeci Eğitimi” kapsamında itfaiye erleri ilk ziyaretçilerimiz oldu. Bunun yanı sıra Avrupada “İHCUS”_(Katı Atık Danışmanlığı) adı altında oluşturulan konsorsiyuma bağlı olan Avrupa Birliği Atık Direktifleri ve çevre koruma sistemi kapsamında Amasya, Bitlis ve Kütahya illerinde bulunan proje temsilcileri, Almanyada “Yenilenebilir Enerji” üzerine çalışmalar yapan firma temsilcileri ile Özel Seymen Koleji 3.-4.-5. ve 6. sınıf öğrencileri tesisimizi ziyaret ettiler.

Ziyaretçilerimize İZAYDAŞın işleyişi ve faaliyetlerinin yanı sıra, sektörde ki misyonu ve vizyonu hususunda bilgiler verilerek geniş içerikli bir sunum yapıldı.

Sunum sonrası yapılan teknik geziler ile prosesi yerinde görme fırsatı bulan misafirlerimiz İZAYDAŞta olmaktan duydukları mutluluğu ifade ettiler. Ziyaretler birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.


Haber Resimleri           Diğer Haberler

 • İZAYDAŞ ailesi bayramlaştı

  İZAYDAŞ ailesi bayramlaştı

  İZAYDAŞ yönetici ve çalışanları kurban bayramı tatili öncesinde geleneksel bayramlaşma töreninde bir araya geldi. ..Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ, 500 bin ton endüstriyel atığı bertaraf etti

  İZAYDAŞ, 500 bin ton endüstriyel atığı bertaraf etti

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin atık yönetiminde sektör lideri olan kuruluşu İZAYDAŞ, kurulduğu günden bugüne 500 bin ton endüstriyel atığı bertaraf etti...Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ, yılın ilk yarısını değerlendirdi

  İZAYDAŞ, yılın ilk yarısını değerlendirdi

  İZAYDAŞ, 2019 yılının ilk altı aylık performansını bütün yöneticileriyle birlikte değerlendirdi. ..Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ Karabük Üniversitesi’ni ağırladı

  İZAYDAŞ Karabük Üniversitesi’ni ağırladı

  İZAYDAŞ, faaliyet alanlarını ve çalışma sistemini başta üniversiteli gençler olmak üzere toplumun her kesimi ile paylaşmaya devam ediyor. İZAYDAŞ bu kez Karabük Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü öğrencilerini ağırladı...Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ’ta koku ile mücadele toplantısı

  İZAYDAŞ’ta koku ile mücadele toplantısı

  İZAYDAŞ, yaz aylarında yoğunlaşan koku ile mücadele kapsamında ilçe belediyeleri ile koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi. ..Haberin Devamı