AYSU AİLESİNİN KONUĞU OLDUKSosyal İşler Talimatımız gereği 2010 yılının son ev ziyaretini Halkla İlişkiler Birimi çalışanımız Engin Aysunun evine gerçekleştirdik.

Ziyarete Genel Müdürümüz Muhammet Saraç, Teknik Genel Müdür Yardımcımız İsmail Uludağ ile Özel Kalem Yusuf Yazıcı, Halkla İlişkiler Sorumlusu Hülya Kalaycıoğlu ve Tes-İş Adapazarı Eğitim Sekreteri Soner Gülsün katıldı.

Çok sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette çalışma arkadaşımız babası Fahrettin Aysu “böyle bir ziyaretin yapılacağını öğrendiğinde çok mutlu olduğunu, bir Genel Müdürün ve yönetiminin çalışanının ailesi ve kendisi ile bu denli iç içe olmasını büyük bir sevinç ve duygu içerisinde karşıladığını ifade etti.”

Engin Aysunun annesi Behiye Hanım ise, Engin Aysunun çocukluğunda yaşadığı anılardan bahsederek geçmişe dönük duygulu anlar yaşandı. Bir engelli annesi olarak önüne çıkan zorluk ve engellerden hiçbir zaman yılmadığını, maddi ve manevi bütün imkânlarını seferber ederek çocuklarının eğitimi ve sosyal gelişimi adına büyük özverilerde bulunduklarını söyledi.
Saraç; “Engellileri engellemeyin”

Genel Müdürümüz Muhammet Saraç ise söz alarak; “Duygu yüklü ve sıcak bir aile ortamında olmaktan duydukları memnuniyeti ifade etti. Çalışanlarımızın aile birliği ve huzuruna büyük önem verdiklerini bu kapsamda tüm çalışma arkadaşlarımız gibi Engin Aysunun da her zaman yanında olduklarını belirtti. Engellileri engellememenin önemine dikkat çekerek görme engelli arkadaşımızın gerek kişisel gerekse toplumsal anlamda engelli olmayanlardan hiçbir farkının olmadığını her şeyin üstesinden başarı ile geldiğini sözlerine ekledi.

Daha sonra sohbet içilen çaylar ve çeşitli ikramlar eşliğinde devam etti. Genel Müdürümüz AYSU ailesine günün anısına bir hediye takdim ederek birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber Resimleri  Diğer Haberler

 • İZAYDAŞ ailesi bayramlaştı

  İZAYDAŞ ailesi bayramlaştı

  İZAYDAŞ yönetici ve çalışanları kurban bayramı tatili öncesinde geleneksel bayramlaşma töreninde bir araya geldi. ..Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ, 500 bin ton endüstriyel atığı bertaraf etti

  İZAYDAŞ, 500 bin ton endüstriyel atığı bertaraf etti

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin atık yönetiminde sektör lideri olan kuruluşu İZAYDAŞ, kurulduğu günden bugüne 500 bin ton endüstriyel atığı bertaraf etti...Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ, yılın ilk yarısını değerlendirdi

  İZAYDAŞ, yılın ilk yarısını değerlendirdi

  İZAYDAŞ, 2019 yılının ilk altı aylık performansını bütün yöneticileriyle birlikte değerlendirdi. ..Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ Karabük Üniversitesi’ni ağırladı

  İZAYDAŞ Karabük Üniversitesi’ni ağırladı

  İZAYDAŞ, faaliyet alanlarını ve çalışma sistemini başta üniversiteli gençler olmak üzere toplumun her kesimi ile paylaşmaya devam ediyor. İZAYDAŞ bu kez Karabük Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü öğrencilerini ağırladı...Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ’ta koku ile mücadele toplantısı

  İZAYDAŞ’ta koku ile mücadele toplantısı

  İZAYDAŞ, yaz aylarında yoğunlaşan koku ile mücadele kapsamında ilçe belediyeleri ile koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi. ..Haberin Devamı