İZAYDAŞTAN DEĞERLENDİRME TOPLANTISIİZAYDAŞ yönetimi 2009-2010 yılı çalışmalarının değerlendirildiği,  2011 yılı uygulamalarının paylaşıldığı gecede İZAYDAŞ ile çalışan 40 firmanın yöneticilerini Grand Yükseliş Hotelde düzenlediği  toplantı da bir araya getirdi.

2009-2010 yılında yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerin yapıldığı,  2011 yılı uygulamalarının paylaşıldığı toplantıya müşterilerimizin yoğun katılımı ile başladı. Ayrıca Kocaeli Vali Yardımcısı Ali Sözen, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İlyas Şeker, Çevre ve Orman İl Müdürü Mustafa Yılmaz, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Necmi Kahraman, İştirakler Daire Başkanı Kemal Altunel, Başkan Danışmanı Nermin Tol, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Av.Taha Erdinç Bülbül, Ergun Berdan ve Hikmet Karaaslan ile Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu katıldı. Geceyi sektörel ve yerel basınımızın temsilcileri yakından takip ettiler.

Sanayici ve Firmalara Özel İndirim
Genel Müdürümüz Muhammet Saraç açılış konuşmasının ardından bir değerlendirme sunumu yaparak; “2009 yılında gelen atık miktarı bir önceki yıla göre ciddi artış göstermiştir dedi. İZAYDAŞın kapasitesinin 2011 yılı içerisinde %50 artacağına dikkat çeken Saraç, 2011 yılında sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile bire bir görüşülerek firmaların verdiği atık miktarına göre özel fiyat uygulamaları yapılacaktır dedi.”

Konuklarımıza 2011 yılı projelerini de anlatan Genel Müdürümüz Muhammet Saraç ; “ İZAYDAŞ bünyesinde çöp sızıntı suyu tesisi kurulacağını belirterek, Biyogaz ve Entegre Enerji üretimi yapan bir tesisi de devreye alacaklarını söyledi.”

Körfeze giren gemilerden atık alınmasına ilişkin bilgiler veren Saraç ; “ Yakında bir atık alma gemisinin daha İZAYDAŞ bünyesinde hizmete gireceğini sözlerine ekledi.”

Değerlendirme toplantısının ardından akşam yemeğinde Protokol ve basın temsilcileri ile bir araya gelen konuklarımız samimi ve keyifli bir ortamda yöneticilerimiz ile sohbet etti.

Büyükşehir Başkan Vekilimiz İlyas Şeker yaptığı konuşmada; “Çevre konusunda İZAYDAŞın üzerine düşen görevi yaptığını belirtti. Ayrıca Şeker Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin sanayiciye her zaman destek olduğundan ve bundan sonrada gerekli çalışmaların yapılacağından bahsetti. Büyükşehir Belediyesinin çevre üzerine yaptığı yatırımlardan da bahseden Şeker, geçen yıl 1 milyon ağaç diktiklerini ve bu yılki hedeflerinin 1,5 milyon ağaç dikmek olacağını söyledi.

Yemek sonrasında misafirlerimize çam fidanı ve çeşitli hediyeler takdim edildi. Misafirlerimiz İZAYDAŞın ev sahipliğinde düzenlenen organizasyondan dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkür ettiler.

Haber Resimleri                             Diğer Haberler

 • Enerji Ekonomisi Derneği İZAYDAŞ’ta

  Enerji Ekonomisi Derneği İZAYDAŞ’ta

  Atık yönetimi faaliyetlerinin yanında enerji üretiminde de çalışmalarını başarıyla sürdüren İZAYDAŞ, enerji ekonomisi konularındaki çalışmalarıyla öne çıkan Enerji Ekonomisi Derneği yönetimini ağırladı...Haberin Devamı
 • 10. TÜRKTAY Yürütme Kurulu toplandı

  10. TÜRKTAY Yürütme Kurulu toplandı

  Sektörün nabzını tutarak her yıl daha fazla ses getiren TÜRKTAY Paneli’nin yürütme kurulu toplantısı İstanbul’da gerçekleştirildi. ..Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ’ta sıcacık bir mola

  İZAYDAŞ’ta sıcacık bir mola

  Kar yağışı ile beyaza bürünen İZAYDAŞ, çalışanları için açık havada mangalda köfte - sucuk programı gerçekleştirdi. Öğle yemeğinde İzaycan sosyal binası önünde organize edilen programda tüm çalışan ve yöneticiler kar manzarası ile mangal başında sıcacık bir mola verdiler...Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ ailesi yeni yıla umutlu bakıyor

  İZAYDAŞ ailesi yeni yıla umutlu bakıyor

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İZAYDAŞ, yılsonu kapanış ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi. ..Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ’tan Ulusal Meslek Standardı

  İZAYDAŞ’tan Ulusal Meslek Standardı

  Türkiye’nin atık yönetimindeki lider kuruluşu İZAYDAŞ’ın, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) ile imzaladığı protokol çerçevesinde hazırladığı altı adet Ulusal Meslek Standardı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi...Haberin Devamı