İZAYDAŞTAN DEĞERLENDİRME TOPLANTISIİZAYDAŞ yönetimi 2009-2010 yılı çalışmalarının değerlendirildiği,  2011 yılı uygulamalarının paylaşıldığı gecede İZAYDAŞ ile çalışan 40 firmanın yöneticilerini Grand Yükseliş Hotelde düzenlediği  toplantı da bir araya getirdi.

2009-2010 yılında yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerin yapıldığı,  2011 yılı uygulamalarının paylaşıldığı toplantıya müşterilerimizin yoğun katılımı ile başladı. Ayrıca Kocaeli Vali Yardımcısı Ali Sözen, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İlyas Şeker, Çevre ve Orman İl Müdürü Mustafa Yılmaz, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Necmi Kahraman, İştirakler Daire Başkanı Kemal Altunel, Başkan Danışmanı Nermin Tol, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Av.Taha Erdinç Bülbül, Ergun Berdan ve Hikmet Karaaslan ile Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu katıldı. Geceyi sektörel ve yerel basınımızın temsilcileri yakından takip ettiler.

Sanayici ve Firmalara Özel İndirim
Genel Müdürümüz Muhammet Saraç açılış konuşmasının ardından bir değerlendirme sunumu yaparak; “2009 yılında gelen atık miktarı bir önceki yıla göre ciddi artış göstermiştir dedi. İZAYDAŞın kapasitesinin 2011 yılı içerisinde %50 artacağına dikkat çeken Saraç, 2011 yılında sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile bire bir görüşülerek firmaların verdiği atık miktarına göre özel fiyat uygulamaları yapılacaktır dedi.”

Konuklarımıza 2011 yılı projelerini de anlatan Genel Müdürümüz Muhammet Saraç ; “ İZAYDAŞ bünyesinde çöp sızıntı suyu tesisi kurulacağını belirterek, Biyogaz ve Entegre Enerji üretimi yapan bir tesisi de devreye alacaklarını söyledi.”

Körfeze giren gemilerden atık alınmasına ilişkin bilgiler veren Saraç ; “ Yakında bir atık alma gemisinin daha İZAYDAŞ bünyesinde hizmete gireceğini sözlerine ekledi.”

Değerlendirme toplantısının ardından akşam yemeğinde Protokol ve basın temsilcileri ile bir araya gelen konuklarımız samimi ve keyifli bir ortamda yöneticilerimiz ile sohbet etti.

Büyükşehir Başkan Vekilimiz İlyas Şeker yaptığı konuşmada; “Çevre konusunda İZAYDAŞın üzerine düşen görevi yaptığını belirtti. Ayrıca Şeker Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin sanayiciye her zaman destek olduğundan ve bundan sonrada gerekli çalışmaların yapılacağından bahsetti. Büyükşehir Belediyesinin çevre üzerine yaptığı yatırımlardan da bahseden Şeker, geçen yıl 1 milyon ağaç diktiklerini ve bu yılki hedeflerinin 1,5 milyon ağaç dikmek olacağını söyledi.

Yemek sonrasında misafirlerimize çam fidanı ve çeşitli hediyeler takdim edildi. Misafirlerimiz İZAYDAŞın ev sahipliğinde düzenlenen organizasyondan dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkür ettiler.

Haber Resimleri                             Diğer Haberler

 • İZAYDAŞ üniversiteli çevrecileri ağırladı

  İZAYDAŞ üniversiteli çevrecileri ağırladı

  Kocaeli Üniversitesi Çevre Kulübü öncülüğünde gerçekleştirilen Sürdürülebilir Çevre Konferansı kapsamında Çevre Mühendisliği öğrencileri, İZAYDAŞ’ta bilgilendirme sunumu ve teknik gezi programına katıldı. ..Haberin Devamı
 • KSO Çevre Komisyonu yeni üyeleri ile toplandı

  KSO Çevre Komisyonu yeni üyeleri ile toplandı

  Başkanlığını İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç’ın yürüttüğü, Kocaeli Sanayi Odası Çevre İhtisas Komisyonu yeni üyeleri ile bir araya geldi. ..Haberin Devamı
 • TAYÇED, Saraç ile yola devam dedi

  TAYÇED, Saraç ile yola devam dedi

  Atık yönetimi sektörünü tanıtmak ve temsil etmek misyonuyla birçok başarılı çalışmalara imza atan TAYÇED (Tüm Atık ve Çevre Yönetimi Derneği) Ankara’da Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirdi...Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ, 9. TÜRKTAY’da yerini aldı

  İZAYDAŞ, 9. TÜRKTAY’da yerini aldı

  Atık yönetiminde Türkiye’nin lider kuruluşu İZAYDAŞ, bu yıl dokuzuncu kez düzenlenen TÜRKTAY Paneli’nde programlara katkı sunarak yerini aldı...Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ Akademi 44. Dönemini tamamladı

  İZAYDAŞ Akademi 44. Dönemini tamamladı

  Tecrübe ve birikimlerini sektörün aktörleri ile paylaşmaya özen gösteren İZAYDAŞ, sertifikalı akademi programı projesi ile eğitim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. ..Haberin Devamı