İZAYDAŞ´TA KADINLAR GÜNÜ COŞKUSUİZAYDAŞın kadın çalışanları, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle gerçekleştirilen programda bir araya geldi. Genel Müdürlük konferans salonunda düzenlenen organizasyonda, keyifli anlar yaşandı.

KATILIM YOĞUN OLDU

Kahvaltı eşliğinde başlayan programa Genel Müdürümüz Muhammet Saraç, Satınalma Müdürü Sinan Akay ve Teknik Hizmetler Müdürü Salih Deveci eşleriyle birlikte katılırken Genel Müdür Yardımcılarımız Bayram Karakuş ve İsmail Uludağ, tüm birim müdürleri ve TES-İŞ Adapazarı Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu ile İZAYDAŞta ki tüm kadın çalışanlar programda hazır bulundu.

GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELER

Programda ilk olarak İZAYDAŞın kadın çalışanları adına Halkla İlişkiler Sorumlusu Hülya Kalaycıoğlu açış konuşması yaparken TES- İŞ Adapazarı Şube Teşkilat Sekreteri Soner Gülsün ve TES- İŞ Adapazarı Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili görüş ve düşüncelerini paylaştı.

“KATKILARI BÜYÜK”

İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç ise programda yaptığı konuşmada, kadın çalışma arkadaşlarının şirkete önemli katkılar sağladığını dile getirdi. Saraç “Bizim işimiz bir hizmet işi. Bizler işimizi gereği gibi keyifli bir şekilde yerine getiriyoruz ve bunun karşılığında aldığımız güzel sonuç ve rakamlarla gurur duyuyoruz. Hepinizin tek tek emeği var hepinize tek teşekkür ediyorum.

İZAYDAŞ ta kadın olmak konusunda bugüne kadar öne çıkan olumsuz bir görüşle karşılaşmadık. Bundan sonra da bizim gözden kaçırdığımız bir şeyler olursa da, bunları her şekilde yöneticilerimiz kanalıyla görüşülüp ortak bir istek haline geldiğinde onun üzerine gitmeye hazırız. Biz arkadaşlarımızla çalışırken fiziki ya da fiziksel olamayan ortam koşullarını elimizdeki imkânlar dâhilinde gerçekçi bir biçimde mümkün olduğu kadar oluşturmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

GÜLLER VE HEDİYELER

Konuşmaların sonunda Genel Müdür Saraç ve yöneticilerimiz, İZAYDAŞta çalışan tüm kadınlara güllerden oluşan birer buket ve günün anısına hediyeler verdi. Program toplu hatıra fotoğrafı ile son buldu.

06.03.2014

 


Haber Resimleri                 Diğer Haberler

 • İZAYDAŞ kadın çalışanlarını unutmadı

  İZAYDAŞ kadın çalışanlarını unutmadı

  İZAYDAŞ’ın kadın çalışanları, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle gerçekleştirilen programda bir araya geldi. ..Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ bir yılda 5 bin ziyaretçi ağırladı

  İZAYDAŞ bir yılda 5 bin ziyaretçi ağırladı

  Atık yönetiminde Türkiye’nin lider kuruluşu İZAYDAŞ, bir yandan atık bertarafı ve elektik enerjisi üretimi faaliyetleri, diğer yandan sektörün aktörleri ile tecrübelerini paylaşırken aynı zamanda çevreci bir neslin yetişmesine de katkı sunan çalışmalarıyla takdir topluyor...Haberin Devamı
 • 696 Sayılı KHK Gereğince İZAYDAŞ Şirketinde İşçi Statüsüne Geçiş İçin Yapılacak Sınav İlanı

  696 Sayılı KHK Gereğince İZAYDAŞ Şirketinde İşçi Statüsüne Geçiş İçin Yapılacak Sınav İlanı

  ..Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ Laboratuvarında yeni hedefler

  İZAYDAŞ Laboratuvarında yeni hedefler

  Faaliyet alanlarında sektöre öncülük etmeyi kendine ilke edinen İZAYDAŞ, müşteri odaklı yaklaşımı, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla son yıllarda Laboratuvar faaliyetleri ile de adından sıkça söz ettiriyor. ..Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ Akademi 40. dönemini kutladı

  İZAYDAŞ Akademi 40. dönemini kutladı

  Atık yönetiminde Türkiye’nin lider kuruluşu İZAYDAŞ, tecrübeli ve uzman kadrosuyla atık yönetimi konusunda verdiği eğitim programı olan İZAYDAŞ Akademi’nin 40. dönemini tamamladı. ..Haberin Devamı