İZAYDAŞ´TA KADINLAR GÜNÜ COŞKUSUİZAYDAŞın kadın çalışanları, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle gerçekleştirilen programda bir araya geldi. Genel Müdürlük konferans salonunda düzenlenen organizasyonda, keyifli anlar yaşandı.

KATILIM YOĞUN OLDU

Kahvaltı eşliğinde başlayan programa Genel Müdürümüz Muhammet Saraç, Satınalma Müdürü Sinan Akay ve Teknik Hizmetler Müdürü Salih Deveci eşleriyle birlikte katılırken Genel Müdür Yardımcılarımız Bayram Karakuş ve İsmail Uludağ, tüm birim müdürleri ve TES-İŞ Adapazarı Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu ile İZAYDAŞta ki tüm kadın çalışanlar programda hazır bulundu.

GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELER

Programda ilk olarak İZAYDAŞın kadın çalışanları adına Halkla İlişkiler Sorumlusu Hülya Kalaycıoğlu açış konuşması yaparken TES- İŞ Adapazarı Şube Teşkilat Sekreteri Soner Gülsün ve TES- İŞ Adapazarı Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili görüş ve düşüncelerini paylaştı.

“KATKILARI BÜYÜK”

İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç ise programda yaptığı konuşmada, kadın çalışma arkadaşlarının şirkete önemli katkılar sağladığını dile getirdi. Saraç “Bizim işimiz bir hizmet işi. Bizler işimizi gereği gibi keyifli bir şekilde yerine getiriyoruz ve bunun karşılığında aldığımız güzel sonuç ve rakamlarla gurur duyuyoruz. Hepinizin tek tek emeği var hepinize tek teşekkür ediyorum.

İZAYDAŞ ta kadın olmak konusunda bugüne kadar öne çıkan olumsuz bir görüşle karşılaşmadık. Bundan sonra da bizim gözden kaçırdığımız bir şeyler olursa da, bunları her şekilde yöneticilerimiz kanalıyla görüşülüp ortak bir istek haline geldiğinde onun üzerine gitmeye hazırız. Biz arkadaşlarımızla çalışırken fiziki ya da fiziksel olamayan ortam koşullarını elimizdeki imkânlar dâhilinde gerçekçi bir biçimde mümkün olduğu kadar oluşturmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

GÜLLER VE HEDİYELER

Konuşmaların sonunda Genel Müdür Saraç ve yöneticilerimiz, İZAYDAŞta çalışan tüm kadınlara güllerden oluşan birer buket ve günün anısına hediyeler verdi. Program toplu hatıra fotoğrafı ile son buldu.

06.03.2014

 


Haber Resimleri                 Diğer Haberler

 • İZAYDAŞ Laboratuvarı sertifikalarını yeniledi

  İZAYDAŞ Laboratuvarı sertifikalarını yeniledi

  Tecrübesiyle ön plana çıkan İZAYDAŞ Laboratuvarı, modern donanımı, hizmet kalitesi, uzman personeli, çalışma hızı ve kapsamı ile sektöründe her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. ..Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ, yönetim sistemi belgelerini yeniledi

  İZAYDAŞ, yönetim sistemi belgelerini yeniledi

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İZAYDAŞ, daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla kendini geliştirmeye ve hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. ..Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ ailesi bir ve beraber

  İZAYDAŞ ailesi bir ve beraber

  İZAYDAŞ yönetici ve çalışanları kurban bayramı tatili öncesinde geleneksel bayramlaşma töreninde bir araya geldi. ..Haberin Devamı
 • Cevabi basın açıklaması;

  Cevabi basın açıklaması;

  Son günlerde İZAYDAŞ Solaklar Evsel Atık Düzenli Depolama Alanındaki koku problemi ile ilgili şikâyetler, yanlış ve eksik bilgilerin düzeltilmesi ihtiyacını ortaya çıkarmıştır...Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ, yılın ilk yarısını değerlendirdi

  İZAYDAŞ, yılın ilk yarısını değerlendirdi

  İZAYDAŞ, 2018 yılının ilk altı aylık performansını bütün yöneticileriyle birlikte değerlendirdi. ..Haberin Devamı